جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹
شهید مهدی کریمی
نام پدر : رضا
تاریخ تولد : 1342/03/01
تاریخ شهادت : 1362/12/16
محل شهادت : جزیره مجنون
مسئولیت :
یگان خدمتی : بسیج اصفهان
نوع عضویت :
آدرس مزار : قم .گلزار شهدای علی بن جعفر (ع)
  • زندگینامه
  • وصیت نامه
  • خاطرات
  • تصاویر
  • طلبه شهید بزرگوار در سال 1342در شهر سراجه قم دیده به جهان گشودند.

    شش ماهه بود که پدرش از دنیارفت.دوران تحصیل را با مشقت زیاد تا کلاس دوازدهم (دیپلم )سپری کرد.پس از دیپلم مدتی به عکاسی مشغول شد.

    ایشان مدت 6 ماه درس علوم دینی را خواند. هرچند از لحاظ مالی در مضیغه بود ولی ایشان اهمیت زیادی به جبهه و اسلام میدادند و در دوران انقلاب به رهبری امام عزیز همگام با مردم در تظاهرات و راهپیمایی ها شرکت داشتند و با شروع جنگ تحمیلی عراق علیه ایران به ندای امام عزیز لیبک گفت و به جبهه های حق علیه باطل شتافت تا اینکه در اسفند ماه سال 1362طی عملیات موفقیت آمیز خیبر در منطقه خاک عراق واقع در جزایر مجنون در نبردی علیه مزدوران بعثی صدام ،مفقود الاثر گردید، و پس از 15 سال در منطقه یاد شده کشف و به قم انتقال داده شد که در تاریخ 1377/06/16 پس از تشییع در گلزار شهدا قم به خاک سپرده شد .

معرفی شهداء
با سلام و تشکر از حضور شما در سایت شهود، استدعا دارد، در صورتی که از خانواده معزز شهید و یا از یادگاران دفاع مقدس، همرزمان و دوستان شهید می باشید و اطلاعات دقیق و تکمیلی از شهید(اعم از زندگی نامه، وصیت نامه و خاطرات) در اختیار دارید، آن را در بخش نظردهی همین صفحه درج و یا شماره تماس خود را به سامانه پیامکی اختصاصی سایت به شماره 30005605000130 ارسال تا با شما تماس گرفته شود. همچنین ارسال تصاویر فردی و جمعی شهید از طریق ایمیل shuhood1357@gmail.com امکان پذیر است. از همکاری صمیمانه شما کمال تشکر را داریم.
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
دیگر شهداء