چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹
ش . م
درد دلی با شهدا
چه غافلند دنیا پرستان و بی خبران، که ارزش شهادت را در صحیفه های طبیعت جستجو می کنند، و وصف آن را در سروده ها و حماسه ها و شعرها می جویند، و درکشف آن از هنر تخیل وکتاب تعقل مدد می خواهند، و حاشا! که حل این معما جز به عشق میسّر نگردد..

سلام

به خدا من خيلي شرمنده ام، مي دونم كه اين شرمندگي فقط تو زبونه منه. مي دونم كه تو عمل هيچ چي ندارم، مي دونم يه متر هم از راه شما رو نرفتم. مي دونم تو پيچ و خم هاي زندگي فراموشتون كردم، مي دونم آرزوهاتون رو زير پا گذاشتم. مي دونم وقتي از كراماتتون برامون گفتند باور نكردم. مي دونم كه با يادگارهاتون چه كارها كه نكردم. مي دونم خيلي دلتون رو شكستم. مي دونم پلاك هاتون رو شكستم، مي دونم سر بندهاتون رو پاره كردم، مي دونم لباس هاي خاكيتون رو كه با اونا تا اوج افلاك پر كشيديد رو مسخره كردم. مي دونم يه بارهم نشد مثل شما بشينم زيارت عاشورا بخونم، مي دونم تا حالا نشده مثل شما نماز شب بخونم، مي دونم تا حالا سعي نكردم افكار شما رو گسترش بدم. مي دونم اونقدر ترسو بودم كه نتونستم تو دانشگاه درباره شما حرف بزنم، نتونستم با كسايي كه شما رو مسخره كردند، مقابله كنم. مي دونم به خدا مي دونم... سوال نمی کنید چه جوری این همه کار را انجام دادم؟ آره سوال نمی کنید؟

آره با بی تفاوتی تمام اینها اتفاق افتادند بدون آنکه متوجه شویم.

ولي حالا ديگه نمي خوام اينجوري باشم، به خدا خودم هم خجا لت مي كشم، به خدا الان دارم عذاب مي كشم، به خدا خيلي شرمنده تونم. به خدا شرمنده ام.

آره من تا حالا به هيچ كدوم از حرفاي شما گوش نكردم، ولي حالا میخوام تغییر کنم میخواهم اون جوری که  خدا و امام زمان (عج) می پسندد باشم.

چه غافلند دنیا پرستان و بی خبران، که ارزش شهادت را در صحیفه های طبیعت جستجو می کنند، و وصف آن را در سروده ها و حماسه ها و شعرها می جویند، و درکشف آن از هنر تخیل وکتاب تعقل مدد می خواهند، و حاشا! که حل این معما جز به عشق میسّر نگردد.

من تصمیم گرفتم به  بزرگ ترین سفارش شهدا عمل کنم خدایا توفیق این عمل را به همه ما عنایت بفرما.

تقوا واطاعت پذیری از ولایت اگر نباشد شما دچار اتصال به بدنه شیطان خواهید شد...پس بیائید با عمل به وصیت این شهید گرانقدر ادامه دهنده راه آنان باشیم.

حالا دیگر کودکان هم می دانند که "مهدیه" اسم مکان است  و " فاطمیه " اسم زمان؛ اما من منتظرمی مانم؛ تا روزی که "مهدیه" اسم زمان شود و" فاطمیه" اسم مكان.

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها