يكشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸
به گزرش فارس
موج درخواست‌های جوانان خوزستانی برای دفاع از حریم اهل‌بیت(ع) / «یا داعش اسمع زین، نحن جنودالحسین(ع)»
هزاران جوان خوزستانی همراه با علما، روحانیون و شیوخ عرب با شعار «یا داعش اسمع زین، نحن و جنودالحسین(ع)» آمادگی خود را برای دفاع از حریم اهل بیت (ع) اعلام کردند.

به گزارش خبرگزاری فارس از خوزستان، به دنبال حمله تروریست‌های تکفیری داعش به شهرهای مختلف عراق و تهدید عتبات مقدسه در این کشور موج درخواست‌های جوانان خوزستانی برای اعزام به دفاع از حریم اهل‌بیت(ع) و حمایت از مردم بی‌گناه عراق در حال افزایش است.

به همین مناسبت نیز تجمع بزرگ داوطلبین مدافعین حرم توسط عده‌ای از جوانان انقلابی اهواز برای دفاع از عتبات مقدسه برگزار شد.

شب گذشته مسجد عباد منطقه لشکر آباد اهواز واقع در منطقه لشکر آباد اهواز میزبان جوانانی بود که با شور و حرارتی وصف نشدنی آمده بودند تا آمادگی خود را برای دفاع از حرم اهل‌بیت (ع) و عتبات مقدسه در عراق اعلام کنند.

تعداد این جوانان که به چندین هزار نفر می‌رسید حال و هوای خاصی را برای فضا بخشیده بود و در میان جمعیت، طوایف مختلف مشاهده می‌شد.

جوانان در حین این مراسم دفاع از حرم اهل بیت شعار سر می‌دادند و تعدادی از جوانان عرب زبان منطقه لشکر آباد پلاکارد به دست با شعار عربی «یا داعش اسمع زین، نحن و جنودالحسین(ع)» در حال راهپیمایی در مسیر مسجد عباد بودند.

شاعران عرب زبان حاضر در مراسم نیز یک به یک اشعاری در حمایت از حریم اهل‌بیت و آمادگی برای مبارزه با تروریست‌های تکفیری داعش سر می‌دادند.

حضور پررنگ علما و روحانیون و شیوخ و بزرگان عرب در مراسم بسیار پررنگ بود سران طوایف نیز با حضور در این برنامه آمادگی خود را برای لبیک به ندای مرجعیت برای دفاع از عتبات مقدسه اعلام کردند.

در حالی که این برنامه علاوه بر رسانه‌های داخلی از طریق شبکه‌های ماهواره‌ای الاهواز، الکوثر و العالم نیز پوشش داده شد، آیت‌الله عباس کعبی نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری نیز در بین جمعیت حاضر شد و به سخنرانی پرداخت.

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها