چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان قم:
بسیج عصاره ارزش‌های جامعه اسلامی است
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان قم گفت: بسیج به عنوان عصاره ارزش‌ها و خوبی‌های جامعه اسلامی است و این قشر با ایمان به خدا و حضرت محمد (ص) و مجاهدت در راه حق موفق خواهد بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان قم، حجت‌الاسلام سیدحسن اکبری در همایش بسیج و جنگ نرم استان قم که در مرکز آموزش آیت‌الله سعیدی برگزار شد، با اشاره به اینکه عالم در محضر خداوند متعال قرار دارد، اظهار کرد: این یک حقیقت است، اما انسان باید با علم و معرفت از این فضا عبور کند.

وی اضافه کرد: اگر انسان در حال برنامه‌ریزی و کار در حالت معرفت گام بر ندارد، گویی برعکس حرکت کرده است و هر چند سرعت داشته باشد، اما از این فضا بهره‌برداری نکرده است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام علی بن ابیطالب (ع) با تاکید بر اینکه انسان به خوبی نسبت به خیر و شر بودن عمل خود آگاهی دارد، گفت: اگر انسان نسبت به ویژگی‌های عالم خلقت آگاه باشد، نسبت به اعمال خود دقت خواهد داشت و در عرصه‌های مختلف فرهنگی، سیاسی و اقتصادی از این موارد استفاده خواهد کرد.

وی خاطرنشان کرد: امام خمینی (ره) با نهضت خود به خوبی دستاورد انقلاب را برای همگان نمایان کردند، زیرا هنگامی که خداوند ببیند انسان دل خود را فدای راه حق کرده، خداوند نیز به او توجه ویژه خواهد داشت.

اکبری با بیان اینکه ایران اسلامی بر قدرت‌های الهی تکیه کرده است، افزود: اگر تمام دنیا هم جمع شوند، نمی‌تواند برای نابودی ایران اسلامی گامی بردارند.

وی از بسیج به عنوان عصاره ارزش‌ها و خوبی‌های جامعه اسلامی یاد کرد و متذکر شد: این بسیج تردیدی به خودش راه نمی‌دهد و با ایمان به خدا، حضرت محمد (ص) و مجاهدت در راه حق موفق خواهد بود، هر چند دشمن ماهواره و رسانه‌های بسیاری را علیه آن به پا کنند.

اکبری با تاکید بر اینکه باید دوست و دشمن را به موقع شناسایی و تفکیک کنیم، گفت: دشمن با آغاز شدن انقلاب اسلامی انواع طرح‌های خود را برای نابودی انقلاب اسلامی برنامه‌ریزی کرده است، اما تاکنون نتوانسته دستاورد مناسبی در این عرصه داشته باشد.

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها