دوشنبه ۶ تير ۱۴۰۱
دومین نشست شوراي عالي کنگره شهدا و ایثار گران روحاني استان قم در حضور آیت الله سعیدی
دومین نشست شوراي عالي کنگره شهداي روحاني استان قم در حضور آیت الله سعیدی(نماینده ولی فقیه و امام جمعه محترم قم)در تاریخ 1396/09/14 در دفتر تولیت برگزار شد.

در ابتدای جلسه حاج آقا اکبری(مسئول نمایندگی سپاه علی ابن ابی طالب علیه السلام)و دبیر اجرایی ستاد برگزاری کنگره شهدای روحانی استان قم، ضمن خیرمقدم از پیگیری کمیته ها و جلسات انجام شده جهت برگزاری کنگره تشکر کردند و فرمودند هدف از این جلسه جمع بندی نهایی و وارد شدن  به مقام اجرا می باشد.
سپس سرهنگ بیطرفان(معاون هماهنگ کننده سپاه علی ابن ابی طالب علیه السلام)جانشین ستاد اجرایی کنگره شهدای روحانی استان قم گزارشی از اهم جلسات برگزار شده با حضرت آقا ، مراجع عظام تقلید و رئیس مجلس شورای اسلامی همچنین جلسات کمیته های ستاد و سین برنامه های کنگره شهدای روحانی استان قم ارائه کردند.
در ادامه آیت الله سعیدی تولیت آستان مقدس حضرت معصومه علیهاالسلام افزودند: مردم دوست دارند تلاش روحانیت را در نهضت های مختلف بدانند؛ نقشی که در همه نهضت های دینی و الهی وجود داشته است. تاکنون درباره نقش علما و روحانیت در این نهضت ها، آنگونه که در شأن آن ها باشد، سخن زیادی گفته نشده است، البته عوامل و دست هایی نیز در کار هستند که نمی خواهند این نقش برای مردم بازگو شود.
وی با بیان این که در هر نهضتی که نقش علما، روحانیون، اندیشمندان و تأثیرگذاران برجسته شود، برای دشمنان قابل تحمل نیست، گفتند: آنها خوف دارند که این نقش ها مستمراً ادامه داشته باشد، نقش هایی که مزاحم دشمنی ها و تلاش های آنها در مسیر خدشه دار کردن اسلام است.
آیت الله سعیدی با اشاره به نقش انقلاب اسلامی در تربیت شخصیت های دینی برجسته و تأثیرگذار در جهان گفتند: در دامان مکتب اهل بیت و انقلاب اسلامی ایران، شخصیت های برجسته ای در سراسر جهان از جمله لبنان و یمن حضور یافتند که با شجاعت در برابر استکبار ایستاده اند.

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها