چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹
سخنان پدرِ روحانی شهید محمد مهدی مالامیری در یادواره شهدای مدرسه علمیه فاطمی
پدرِ شهید مدافع حرم روحانی شهید مالامیری در یادواره شهدای مدرسه علمیه فاطمی بیان داشت: شهید مالامیری بسیار با اخلاص بود و اصلاً خودنمایی نداشت و همین اخلاص باعث شده بود در زندگی موفق شود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

حجت الاسلام و المسلمین مالامیری در یادواره شهدای مدرسه علمیه فاطمی قم با اشاره به برخی از ویژگی‌های شهید مالامیری، گفتند: شهید مالامیری در سال ۶۴متولد و در سال ۹۴ در سن ۳۰سالگی به شهادت رسید و از طلبه‌های اولین دوره مدرسه علمیه فاطمی بود.

ایشان بیان فرمودند: شهید مالامیری بسیار با اخلاص بود و اصلاً خودنمایی نداشت و همین اخلاص باعث شده بود در زندگی موفق شود...زمانی که شهید مالامیری در دوره راهنمایی بود، همیشه بعد از وضو دو رکعت نماز می‌خواند و سعی می‌کرد همیشه با طهارت باشد و همین طهارت باعث شده بود که وسعت رزق پیدا کند و به‌ سرعت پایه‌ها را می‌خواند و تمام می‌کرد.

...شهید مالامیری در ۲۶سالگی به جایی رسید که استادان حوزه از ایشان خواستند کفایه تدریس کند و تا سه سال، من و برادرهایش نمی‌دانستیم که او کفایه تدریس می‌کرد. ...شهید مالامیری همیشه به دنبال راهی بود که در جهاد شرکت کند و یک بار هم تلاشی کرده بود که به لبنان برای مبارزه با اسرائیل برود، ولی نتوانسته بود از کشور خارج شود.

ایشان فرمودند: زمانی که جمعی از نیروهای قدس در قم درخواست کرده بودند که عده‌ای طلبه برای تبلیغ در بین رزمندگان اسلام به سوریه بروند، شهید مالامیری داوطلب شد که به سوریه اعزام شود.

حجت الاسلام و المسلمین مالامیری بیان کردند: بر اثر شلیک‌های مستقیم دشمن، چیزی از جنازه شهید مالامیری باقی نماند و همان طور که خواسته بودند تشییع جنازه هم برای ایشان انجام نشد.

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها